Teambuilding v únikové hře Čachtická paní
Naše úniková hra nabízí ideální podmínky pro firemní teambuilding. Je navržena tak, aby zábavným způsobem otestovala schopnosti lidí pracovat v týmu, plnit úkoly pod tlakem, hledat kreativní a neotřelá řešení či efektivně komunikovat. Je to ideální způsob, jak si otestovat pracovní kolektiv nebo si jen užít čas strávený společně s kolegy a vzájemně se více poznat.
Autentické historické prostředí naší únikové hry a sugestivní herní příběh Vaše pracovníky stmelí a prohloubí jejich mezilidské vztahy. Zkušenosti s hrou mohou spustit pozitivní změny na Vašem pracovišti.
Uděláme s historickými postavami našeho tajemného příběhu vše pro to, abyste v průběhu hry zapomněli na realitu dnešních dnů a odcestovali v čase přímo do roku 1610. Pokud se Vám podaří splnit pověření císaře Matyáše II., vyšetřit pravdu o životě Alžběty Báthoryové a uniknout z Čachtického hradu do 70 minut, budou si Vaši zaměstnanci práce ve Vaší společnosti nepochybně více vážit
01 / Teambuilding v únikové hře Čachtická paní (SKUPINA 6 – 12 LIDÍ)

Tajní vyšetřovatelé z Vaší společnosti budou rozděleni do dvou skupin po max. 6 lidech. Zatímco první skupina bude odvedena do útrob Čachtického hradu, druhá skupina může konzumovat dobové pochutiny (doplňkový program lze navrhnout na míru).

Lze doobjednat:
- Dobové občerstvení dle nabídky
- Videonahrávku či fotodokumentaci z Vašeho teambuildingu
- Psychologa specializujícího se na lidské zdroje na vyhodnocení akce
- Další program dle Vašeho přání

 • Skupina: 6-12 lidí
 • Hrací doba: 180 min.
 • Cenové rozpětí: 5 000 – 9 000 Kč
  (dle počtu klientů a typu občerstvení)
02 / Teambuilding v únikové hře Čachtická paní a Bombardování Prahy, nebo Útěk z Alcatrazu (SKUPINA 10 – 20 LIDÍ)

Účastníci naší cesty do historie budou rozděleni do dvou až čtyř skupin po max. 6 lidech. Zatímco první dvě skupiny vstoupí do minulosti a začnou hrát Čachtickou paní a Bombardování Prahy, nebo Útěk z Alcatrazu, druhé dvě skupiny umístíme do „hlavního štábu“, kde bude dle Vašeho přání připraven doprovodný program (např. dobové občerstvení, výuka dobových tanců, dobová hudba nebo virtuální střelnice). Poté se skupiny prohodí.

Lze doobjednat:
- Občerstvení dle nabídky (tři varianty jídel s malým nápojem) nebo kvalitní catering
- Videonahrávku či fotodokumentaci z Vašeho teambuildingu
- Psychologa specializujícího se na lidské zdroje, který hru i chování jednotlivých hráčů následně vyhodnotí
- Další program dle přání klienta (např. vystoupení dobových tanečnic, čtení budoucnosti od osobní kartářky Čachtické paní atp.)
- Upomínkové předměty v tématice našich her

 • Skupina: 10-20 lidí
 • Hrací doba:
  180 min.
  (každý účastník hraje pouze jednu z her)
  360 min.
  (každý účastník hraje obě hry)
 • Cenové rozpětí: 10 000 – 20 000 Kč
  (dle počtu klientů, typu her a typu občerstvení)
03 / Teambuilding ve všech třech našich únikových hrách (SKUPINY O VELIKOSTI 30 – 45 LIDÍ)

Účastníci naší cesty do historie budou rozděleni do max. 9 skupin po max. 5 lidech. Zatímco první tři skupiny vstoupí do minulosti a začnou hrát tři autentické dobové hry, ostatní skupiny umístíme do „hlavního štábu“, kde bude dle Vašeho přání připraven doprovodný program (např. soutěž ve střelbě na virtuální střelnici, výuka dobových tanců atp.). Postupně se skupiny prohodí.

Lze doobjednat:
- Občerstvení dle nabídky (tři varianty jídel s malým nápojem) nebo kvalitní catering
- Videonahrávku či fotodokumentaci z Vašeho teambuildingu
- Psychologa specializujícího se na lidské zdroje, který hru i chování jednotlivých hráčů následně vyhodnotí
- Další program dle přání klienta (např. vystoupení dobových tanečnic, čtení budoucnosti od osobní kartářky Čachtické paní, virtuální střelnice atp.)
- Upomínkové předměty v tématice našich her

 • Skupina: 30-45 lidí
 • Hrací doba:
  270 min.
  (každý účastník hraje pouze jednu z her)
 • Cenové rozpětí: 38 000 – 44 000 Kč
  (dle počtu klientů a typu občerstvení)

 

PROČ JE TEAMBUILDING S EXIT ROOM PRAGUE SPRÁVNOU VOLBOU PRO VAŠI FIREMNÍ AKCI?
Hlavní roli v každé společnosti hraje týmová spolupráce. Proč ji tedy neotestovat hravým a zábavným způsobem při únikové hře? Při hrách dochází k silnému stmelení týmu, všichni tahají za jeden provaz, společně se radují z úspěchu a o zážitku debatují ještě dlouho po skončení.
U nás si můžete snadno otestovat své kolegy z toho, jací budou týmoví hráči i v realitě Vašeho podnikání. V únikové hře je dán prostor pro všechny druhy zkušeností a dovedností, každý se zapojí tím, co dobře ovládá. Nejde o fyzicky náročnou aktivitu a vždy si jí užijí všichni bez rozdílu kondice či míry sportovního založení – zde není nikdo ve výhodě.
Sdělte nám, prosím, své potřeby a představy a my Vám rádi navrhneme hodnotný teambuilding ušitý přímo na míru pro Vaši společnost. Překvapte zaměstnance Vaší společnosti a připravte jim originální zážitek, který si budou navždy pamatovat!
Kontaktuje nás na telefonním čísle +420 736 531 007 nebo na emailové adrese 1610@exitroomprague.cz.
 • 60 % Difficulty
 • 70 minutes
 • 2-4 players
 • 1290 – 1490 CZK